| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
LY-100CV-8
LUOYOU
75KW-8Bar/8kg
75KW, 100KM, 8Bar, wydajność produkcji gazu wynosi 13,3m3/min. Kolor można dostosować do własnych potrzeb. Cała maszyna jest objęta gwarancją przez 1 rok. Sprzedaż bezpośrednia w fabryce. Dobra jakość za rozsądną cenę. Wysokiej jakości jednostka główna, silnik i przetwornica częstotliwości.
Zaprojektowana z myślą o niskociśnieniowych zastosowaniach przemysłowych , które wymagają dużego przepływu powietrza przy minimalnych stratach energii, nasza jednostopniowa sprężarka śrubowa PM VSD łączy najnowocześniejszą technologię silników z magnesami trwałymi z napędem o zmiennej prędkości (VSD) , aby zapewnić niespotykaną dotąd oszczędność energii na poziomie 30–50% w porównaniu z tradycyjnymi sprężarkami o stałej prędkości. Innowacyjna konstrukcja dużego wirnika (o przełożeniu zębów 5:6) i praca przy niskiej prędkości (1450 obr./min) minimalizują hałas, wibracje i zużycie, zapewniając stabilny przepływ powietrza w ciągłych procesach przemysłowych.
Sprężarkę tę zaprojektowano z myślą o wszechstronności, obsługując szeroki zakres branż, od produkcji samochodów po górnictwo, gdzie niezawodne zasilanie powietrzem pod niskim ciśnieniem ma kluczowe znaczenie dla wydajności sprzętu i efektywności operacyjnej. Integracja inteligentnych elementów sterujących i trwałych komponentów zapewnia stałą wydajność nawet w zapylonym środowisku o wysokiej temperaturze, co czyni go opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla fabryk znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Zakres ciśnień : zoptymalizowany pod kątem zastosowań 0,21–0,3 MPa (3–4,35 psi) , idealny do zastosowań wymagających dużej objętości i niskiego ciśnienia, takich jak wentylacja, transport pneumatyczny i obsługa narzędzi na dużą skalę.
Natężenie przepływu : Zapewnia solidny przepływ powietrza od 7,16 m3/min (253 CFM) w modelach 90 kW do 70,23 m3/min (2479 CFM) w jednostkach 200 kW, zapewniając wystarczającą wydajność dla linii produkcyjnych składających się z wielu maszyn.
Silnik : wyposażony w silnik PM klasy IE5 — najwyższą dostępną klasę wydajności — z ochroną IP54 przed kurzem i wodą, w połączeniu z izolacją klasy F, która wytrzymuje temperaturę 180°C bez utraty wydajności.
Poziom hałasu : Działa przy poziomie ≤68 dB dzięki obudowie tłumiącej dźwięk i konstrukcji wirnika o niskim poziomie wibracji, co spełnia rygorystyczne przepisy dotyczące hałasu w miejscu pracy i zmniejsza zmęczenie operatora.
Chłodzenie : Niezawodny system chłodzony powietrzem z chłodnicą o dużej wydajności, tolerujący temperatury otoczenia do 46°C — idealny do gorących środowisk przemysłowych lub instalacji zewnętrznych.
Dynamiczna kontrola ciśnienia : Przetwornica częstotliwości dostosowuje prędkość silnika w ciągu 1 sekundy do zapotrzebowania na przepływ powietrza w czasie rzeczywistym, redukując straty energii w stanie jałowym o 15–20% , które nękają sprężarki o stałej prędkości w okresach przestoju.
Trwała konstrukcja : zbudowana z wytrzymałej żeliwnej obudowy, precyzyjnie obrobionych wirników i najwyższej jakości łożysk SKF , zapewniająca żywotność wynoszącą 100 000 godzin przy minimalnym zużyciu, nawet przy ciągłej pracy.
Niski poziom wibracji : Duża konstrukcja wirnika ze zoptymalizowaną geometrią zębów minimalizuje pulsację powietrza, zmniejszając naprężenia na rurach, zaworach i narzędziach znajdujących się poniżej, wydłużając w ten sposób ich żywotność nawet o 30%.
Instalacja typu Plug-and-Play : Jest fabrycznie wyposażona w separator cyklonowy (do usuwania wilgoci i cząstek stałych) oraz chłodnicę niskociśnieniową , co upraszcza konfigurację i umożliwia szybką integrację z istniejącymi systemami.
Integracja z IoT : opcjonalna platforma monitorowania oparta na chmurze zapewnia analizy w czasie rzeczywistym dotyczące zużycia energii, stabilności ciśnienia i potrzeb konserwacyjnych, umożliwiając menedżerom optymalizację wydajności i redukcję kosztów operacyjnych.
Montaż samochodowy : Zasila systemy wentylacji kabin lakierniczych , , pneumatyczne narzędzia spawalnicze i siłowniki przenośników taśmowych w zakładach produkujących samochody, zapewniając stały przepływ powietrza w celu kontroli jakości i bezpieczeństwa pracowników.
Konstrukcja : Obsługuje sprzęt do mieszania betonu, , pneumatyczne wiertarki do skał i systemy odpylania na placach budowy, ze stopniem ochrony IP54 zapewniającym niezawodność w zapylonych i wilgotnych warunkach.
Górnictwo : Dostarcza powietrze wentylacyjne do podziemnych kopalń i zasila pneumatyczne systemy transportu rudy , a wytrzymała konstrukcja jest odporna na trudne warunki panujące w środowisku górniczym.
Przemysł tekstylny : Utrzymuje stały przepływ powietrza dla przędzalniczego maszyn tkackich , sprzętu i systemów suszenia tkanin , zapewniając jednolitą jakość tkanin poprzez zapobieganie wahaniom ciśnienia powodującym wady materiału.
| Model | Moc (KW) |
Ciśnienie (bary) |
Wydajność m3/min |
Śr. | Hałas (dB) |
Zarys (MM) | Waga (KG) |
| Modele o zmiennej częstotliwości z magnesami trwałymi | |||||||
| LY-10PV | 7.5 | 8 | 1.2 | G1/2 | 66±2 | 800*720*950 | 240 |
| 10 | 1.0 | ||||||
| 13 | 0.8 | ||||||
| LY-15PV | 11 | 8 | 1.6 | G3/4 | 68±2 | 950*800*1070 | 405 |
| 10 | 1.4 | ||||||
| 13 | 1.2 | ||||||
| LY-20CV | 15 | 8 | 2.4 | G3/4 | 68±2 | 950*800*1070 | 430 |
| 10 | 2.0 | ||||||
| 13 | 1.7 | ||||||
| LY-25CV | 18.5 | 8 | 2.9 | G3/4 | 68±2 | 950*1100*1110 | 510 |
| 10 | 2.7 | ||||||
| 13 | 2.2 | ||||||
| LY-30CV | 22 | 8 | 3.5 | G11/4 | 69±2 | 1300*860*1135 | 540 |
| 10 | 3.2 | ||||||
| 13 | 2.9 | ||||||
| LY-40CV | 30 | 8 | 5.0 | G11/4 | 69±2 | 1300*860*1135 | 690 |
| 10 | 4.3 | ||||||
| 13 | 3.7 | ||||||
| LY-50CV | 37 | 8 | 6.1 | G11/2 | 70±2 | 1050*1050*1450 | 750 |
| 10 | 5.7 | ||||||
| 13 | 5.1 | ||||||
| LY-60CV | 45 | 8 | 8.0 | G2 | 72±2 | 1300*1100*1350 | 920 |
| 10 | 6.8 | ||||||
| 13 | 5.8 | ||||||
| LY-75CV | 55 | 8 | 10.1 | G2 | 73±2 | 1500*1150*1500 | 1500 |
| 10 | 7.8 | ||||||
| 13 | 7.3 | ||||||
| LY-100 CV | 75 | 8 | 13.3 | G2 | 75±2 | 1900*1200*1555 | 1800 |
| 10 | 12.2 | ||||||
| 13 | 9.0 | ||||||
| LY-125 CV | 90 | 8 | 16.3 | G2 | 75±2 | 2100*1250*1700 | 2200 |
| 10 | 14.6 | ||||||
| 13 | 12.3 | ||||||
| LY-150 CV | 110 | 8 | 20.6 | DN65 | 75±2 | 2300*1650*2000 | 2900 |
| 10 | 17.0 | ||||||
| 13 | 14.2 | ||||||
| LY-180 CV | 132 | 8 | 24.0 | DN65 | 75±2 | 2550*1650*2000 | 3100 |
| 10 | 20.6 | ||||||
| 13 | 16.5 | ||||||
| LY-220CV | 160 | 8 | 27.0 | DN80 | 75±2 | 2550*1650*2000 | 3300 |
| 10 | 23.2 | ||||||
| 13 | 19.7 | ||||||
| LY-250 CV | 185 | 8 | 30.2 | DN80 | 78±2 | 2800*1750*2100 | 3500 |
| 10 | 27.0 | ||||||
| 13 | 22.5 | ||||||
| LY-300CV | 220 | 8 | 36.4 | DN100 | 78±2 | 3200*1950*2150 | 4500 |
| 10 | 33.1 | ||||||
| 13 | 38.5 | ||||||
| LY-340CV | 250 | 8 | 42.5 | DN100 | 78±2 | 3200*1950*2150 | 4600 |
| 10 | 38.8 | ||||||
| 13 | 34.6 | ||||||
| LY-420CV | 315 | 8 | 55.6 | DN100 | 80±2 | 3200*1950*2150 | 7000 |
| 10 | 49.6 | ||||||
| 13 | 42.7 | ||||||
| LY-480CV | 355 | 8 | 65.0 | DN100 | 82±2 | 4300*1650*2000 | 7500 |
| 10 | 55.0 | ||||||
| 13 | 48.0 | ||||||
| LY-540CV | 400 | 8 | 72.0 | DN100 | 83±2 | 4300*1950*2000 | 8100 |
| 10 | 62.0 | ||||||
| 13 | 52.5 | ||||||
1. Kim jesteśmy?
Jesteśmy fabryką producentów sprężarek w Szanghaju. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie sprężarek powietrza, osuszaczy powietrza i filtrów powietrza.
2. A co z obsługą klienta?
Dostępny całodobowy serwis on-line
3. Dlaczego wybrać nas?
Dzięki doskonałemu projektowi, zaawansowanej technologii i dobrze znanej reputacji zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą, jesteśmy pewni jakości i obsługi naszych produktów.
4. Jakie są warunki płatności?
Akceptujemy karty T/T, L/C, D/P, Western Union, Paypal i kredytowe.
5. Czy produkty można personalizować?
Na życzenie możemy zmieniać, przeprojektowywać i ponownie montować produkty, aby spełnić wymagania klientów.
6. Jakie jest MOQ dla Twoich produktów?
Nasze produkty są przeznaczone do użytku przemysłowego, więc MOQ wynosi tylko 1